Результати співпраці

"Децентралізація приносить кращі результати та ефективність "DOBRE" - програма, яка дала можливість втілити в життя молодіжну ідею.
Перший проект , який ми разом реалізували - це "Алея Друзів", який спрямований об'єднувати людей різних вікових та соціальних категорій. Він створений задля згуртування мешканців громади, для культурного відпочинку, для спілкування та просто для облаштування гарного місця у ОТГ.
 19 липня, до нашої громади завітали представники Програми USAID "DOBRE". Вони взяли інтерв'ю, подивились на етап втілення проекту та поспілкувались з представниками Могилівськоі ОТГ. Пообіцяли незабаром приїхати на відкриття Алеї Друзів, куди ми всіх мешканців Могилівськоі громади запросимо))) і обов'язково запросимо всіх тих, хто допомагав, працював над спільним нашим проектом!!!
Вдячність всім хлопцям та дівчатам, які долучались на різних етапах створення Алеї та всім працівникам виконавчому комітету Могилівськоі сільської ради.