Будівництво автомобільної дороги  Н- 31 (Р-52) Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка - це ще один важливий крок в розбудові дорожньої інфраструктури Дніпропетровської області. Нагадаємо, що з 9 серпня 2017 року дорога регіонального значення  Р-52  підвищена за класифікацією до національної дороги  Н-31.

Автодорога проходить через центральні частини таких населених пунктів Дніпропетровської області як Лобойківка, Петриківка, Могилів, Китайгород, Царичанка та виконує функції основної вантажної та пасажирської магістралі. Звісно, за таких умов значно знижується пропускна спроможність дороги, швидкість руху, транспортного потоку, різко погіршуються екологічні умови – підвищується загазованість та рівень шуму, а найгірше – збільшується кількість та тяжкість дорожньо – транспортних пригод.

Зважаючи на те що основним пріоритетом в діяльності Державного агентства автомобільних доріг України завжди була безпека дорожнього руху і збереження життя людей, було прийняте рішення про будівництво автомобільної дороги в обхід населених пунктів до межі Дніпропетровської області.

Наприкінці вересня підрядна організація ТОВ “Автомагістраль-Південь” розпочала роботи з будівництва на ділянці км. 9 + 460 – км.11 + 400 (в районі смт. Петриківка).

Технічний нагляд за будівництвом здійснюють спеціалісти відділу технічного контролю Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

Будівництво  нової дороги що забезпечить транспортні зв’язки по найкоротшому шляху між містами Дніпро, Полтава та Київ не збавляє обертів. Вже майже завершено роботи по земляному полотну. Продовжується влаштування основи із шлаку та щебнево - пісчаної суміші. Також працюємо над будівництвом штучних споруд. Монтуються залізобенонні труби, будують систему водоотводу. Тривають роботи по влаштуванню гофротунелів.