Привітання з початком нового навчального року від народного депутата О. Ю. Кришина

Шановні учні, педагоги, батьки!

Вітаю вас з початком нового навчального року. Перший шкільний день – це не просто святкова подія. Це початок нового етапу розвитку кожної дитини. Із першим дзвоником для неї починається цікава захоплююча подорож у країну знань, у країну друзів, у країну творчості і натхнення. Бажаю кожному учню із задоволенням набувати нових навичок, вмінь, досвіду. Хай навчальний процес буде дітям на радість, а вчителі і батьки нехай завжди йдуть поруч і залишаються порадниками, люблячими і вимогливими, витриманими і послідовними. Адже у нас у всіх єдина мета – виростити інтелектуальне, гармонійно розвинене покоління, наше майбутнє, майбутнє рідної країни.

Усім учасникам навчально-виховного процесу бажаю ніколи не зупинятися на половині шляху. Будьте впевненими у собі, толерантними один до одного. Хай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у навчанні, у педагогічній діяльності. Вдалого вам навчального року, миру, добра і щастя!

Народний депутат України Олег Кришин

Відео-привітання з 1 Вересня від О. Ю. Кришина Ви можете переглянути перейшовши за наступним посиланням: