Етнофестиваль «Петриківський дивоцвіт»

У Петриківці на Дніпропетровщині 15 вересня відкрився етнофестиваль «Петриківський дивоцвіт». На захід зібралися народні майстри області, а також інших регіонів України, щоб продемонструвати свої вироби – посуд, ляльки, вишивки, одяг у традиційному стилі, ковані вироби, плетені кошики тощо.
У програмі фестивалю – робота виставкових галявин, майданчиків, спортивних ігор та козацьких забав, тематичних фотозон, а також майстер-класи та конкурси. Для поціновувачів української кухні відкрили алею з національними стравами.

Могилівська громада представляла наш край у козацькому стилі. Для організації виставкової палатки були залучені майже всі комунальні заклади ОТГ, а саме - Могилівська ЗОШ І-ІІІ ст., Могилівська ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ "Ромашка", ДНЗ-2 "Дзвіночок", Зорянський СБК, Могилівський СБК. Організатори від громади - Ірина Миколаївна Сирота та Світлана Анатоліївна Козачок.

Нашу об'єднану територіальну громаду представляли козачата з Могилівської ЗОШ І-ІІ ст. на чолі з Віктором Олександровичем Коновим та Альоною Миколаївною Манько презентували палатку для комісії, а гуртки "Багіра" та "Смайл" з Юлією Мірошніченко (керівниця гуртків - Вікторія Вікторівна Травінська) виконували хореографічні номера на великій сцені. Також презентувала свій номер - Юлія Задорожня.

Дякуємо Організаторам та всіх хто долучився для проведення свята!