День села у Могилеві

29 вересня, коли природа буяє красою, на ніжних струнах осінніх мелодій, теплий вітер приніс у Могилів День села.

Це свято Могилівська громада традиційно зібрала біля Будинку культури жителів сіл від наймолодшого до найповажнішого.

Перше слово для привітання громади та її жителів взяв  голова Могилівської ОТГ Валерій Володимирович Дружко, побажавши жителям процвітання, а кожній родині — щастя, достатку, злагоди та добробуту. У своєму виступі голова сільської ради відзначив мешканців села, які не байдужі до рідної території та займають активну життєву позицію у розбудові та розквіті Могилівської об’єднаної територіальної громади. Наприкінці виступу В. В. Дружко запросив гостей свята відвідати ярмаркок, де кожен мав змогу пригоститись смаколиками, підготовленими комунальними закладами ОТГ, класами  шкіл та групами дитячих садочків окремо та  зробити пам’ятні фото у стилізованій фотозоні підготованою ГО «МССМ».

Сюрприз приготувала для відвідувачів свята, поважна гостя, українська поетеса, перекладач, прозаїк – Леся Степовичка, яка теплими словами привітала односельчан і подарувала Могилівській громаді гімн, який вона старанно готувала, з нагоди свята. Присутні оцінили майстерність пані Лесі бурними оплесками. Слід зазначити, що наразі у стадії видавництва знаходиться книга авторкою якої є О. Н. Степовичка «Село на нашій Україні, неначе писанка, село: Могилівська об’єднана територіальна громада» . Ведуча свята, Наталія Миколаївна Стратій, від усього серця вітала теплими словами односельчан.

Згадали жителі та гості свята односельчан, які боронили та боронять Батьківщину на Сході України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів, тисяч українців, які стали жертвою цієї війни.

Відзначили старожилів, наймолодших жителів, іменинників та інших жителів громади.

До привітання могилян долучився депутат Дніпропетровської обласної ради Гошгар Аладдін-огли Мухтаров, відзначивши мешканців поважного віку Могилівської ОТГ цінними подарунками.

Директор Зорянського СБК Ірина Миколаївна Сирота організувала святковий концерт. Радували своїм вокальним співом Юлія Мірошніченко, Юлія Задорожня,  Ансамблі "Перлина" та "Зірочки", Марія Балагура, Владислава Барабаш, дует Христини Сливчук та Карини Данільченко.

Довгоочікуваною подією о 14.00 стало урочисте відкриття Спортивного комплексу (при Могилівському СБК). З цієї нагоди до громади завітав народний депутат України Олег Юрійович Кришин, за сприянням якого було проведено капітальний ремонт та обладнання Спортивного комплексу. Після вітального слова Олег Юрійович нагородив почесними грамотами та грошовими винагородами приватних підприємців та активістів Могилівської ОТГ, за вагомий вклад у розбудову громади.

О 15.00 год відбувся гучний хореографічний концерт, який підготувала Вікторія Вікторівна Травінська, з нагоди 3-х річного ювілею студії «Анна&Вікторія». Студією охоплено 70 дітей, у 4 різновікових групах, які протягом 2-х годинного концерту виконували танцювальні номери, які викликали на протязі всього концерту бурю емоцій у глядачів.

Гостей та жителів сіл пригощала власноруч приготованими українськими стравами – борщем та кашею, депутат Могилівської сільської ради – Тетяна Андріївна Мізь.

За ініціативи ГО «Могилівська спілка сільської молоді» (відповідальний Дмитро Тилик) проходив турнір з футболу. Змагались аматорські команди від різних вулиць громади. Кубок переможця завоювала команда з вулиці Берегова. Друге почесне місце дісталось команді від вулиці Шишканя.

У шахматному турнірі перемогу виборов Підопригора Василь. Друге та третє місце зайняли Пилипенко Ігор та Коваленко Анатолій відповідно.

Родзинкою свята став феєрверк, подарований громаді народним депутатом України О. Ю. Кришиним.

На протязі всього свята лунала різноманітна музика, живий спів. Здійснював  музичний супровід Віталій Вікорович Шкурацький, за спонсорської підтримки депутата облради Гошгара Аладдін-огли Мухтарова.

Кінцевим акардом свята стало фаєр-шоу, організоване за спонсорською підтримкою сільськогосподарських виробників громади.