З Днем вчителя!

Шановні працівники освіти, дорогі наші вчителі!

Прийміть найщиріші сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята!

У цей осінній день вітаємо всіх вчителів з чудовим святом – Днем вчителя. Учитель - це не професія, вчитель - це ціле життя, і воно віддане школі і учням.

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, а обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця - збагачує світ мудрістю, знаннями, духовними цінностями.

Низький уклін Вам за турботу і любов до дітей, терпіння і мудрість, жертовне служіння улюбленій справі. Щиро вдячні Вам, дорогі вчителі, викладачі, вихователі за самовіддану працю, безмежну любов до професії та віру в завтрашній день нашої молодої держави. Міцного здоров’я Вам, життєвого оптимізму, невичерпних  творчих сил, натхнення і довгої людської пам’яті!

З повагою

голова Могилівської ОТГ                                                                                В. В. Дружко