Будьте обережними при користуванні природним газом!!!

Управління цивільного захисту облдержадміністрації закликає мешканців області бути обережними при користуванні природним газом.

Нехтування нормами і правилами безпечного користування газовими приладами в котре стало причиною трагедії. Самовільне встановлення газових приладів та недотримання вимог безпеки під час їх експлуатації залишаються головними причинами загибелі людей. У зв’язку з чим, звертаємося до мешканців області з закликом зайвий раз пересвідчитися у надійності газових приладів та відповідності їх технічним нормам.

Нагадуємо про необхідність дотримуватися правил безпечного користування:

систематично перевіряти тягу перед вмиканням і під час роботи газового приладу;

слідкувати за прочисткою димоходу та вентиляційних каналів;

при несправності приладу відключити газ і викликати робітника газового господарства.

Під час роботи приладу обов’язково тримати кватирку відкритою!

Управління цивільного захисту

облдержадміністрації

Нагадуємо про необхідність дотримуватися правил безпечного користування:

систематично перевіряти тягу перед вмиканням і під час роботи газового приладу;

слідкувати за прочисткою димоходу та вентиляційних каналів;

Під час роботи приладу обов’язково тримати кватирку відкритою!

Управління цивільного захисту

облдержадміністрації