Презентація "Бюджет для громадян"

31 жовтня 2018 року у Могилівській громаді відбулась заключна зустріч та презентація "Бюджет для громадян 2018". Матеріал був підготовлений спеціалістами сільської ради спільно з експкртами Програми DOBRE - Олексієм Літвіновим і Олексієм Андреєвим. На презентації були присутні вчителі, місцеві депутати та активісти громади.

Що це таке?

Бюджет для громадян – викладена в доступній для розуміння формі інформація про поточний бюджет громади, основні джерела його поповнення та основні напрямки його витрачання. Метою розробки «Бюджету для громадян» є підвищення знань мешканців громади про бюджетні відносини та спонукання до активної участі в розробці бюджету громади на наступний рік.

Видання розроблено у рамках Програми агенства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»  (DOBRE).

«Бюджет для громадян» - це один із механізмів прозорості фінансового управління, який дає змогу жителям громади вчитися чомусь новому і сміливо долучатися до бюджетних процесів.

Отримати буклет та форми для пропозицій можна у сільській раді, у Центрі надання адміністративних послуг .