Могилівська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Погіршення погоди

Погіршення погоди відбудеться в усіх регіонах України.

Сьогодні, 26 листопада, на більшій частині території України очікуються складні погодні умови: мокрий сніг та дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, вдень на Прикарпатті та у центральних областях місцями сильні опади. Температура вдень від 3°С морозу до 2°С тепла. На Закарпатті дощ, температура протягом доби 3-8°С тепла. Вітер переважно північно-східний, 5-10 м/с.

Про це йдеться в прогнозі Українського гідрометцентру.

У південній частині вдень дощ. Температура вдень 5-10°С. Вітер південний, 7-12 м/с.

У Києві - мокрий сніг та дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер переважно північно-східний, 5-10 м/с. Температура близько 0°С. 

Унаслідок впливу активного циклону вдень 26 листопада та протягом доби 27 листопада у Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській, на півдні Тернопільської, Хмельницької, на півночі Одеської, Миколаївської, Донецької та Луганської областей очікується ускладнення погодних умов: сніг та мокрий сніг, місцями сильний сніг (приріст снігового покриву 8-15 см). На дорогах ожеледиця. В окремих районах налипання мокрого снігу та ожеледь. 27 листопада у південних та центральних областях пориви вітру 15-20 м/с. 

 

 « повернутися до списку новин