Привітання з Новим роком!

Веселих свят і щасливого Нового року!

Від усього серця вітаю депутатський корпус, виконавчий комітет, жителів громади із довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

Це усіма нами з дитинства улюблені і радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла і надії.
Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі зичу вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра і радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.
З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою,
Могилівський сільський голова                                                                                      Валерій Дружко