Центр зайнятості сприяє працевлаштуванню жителів Могилівської громади

Сьогодні, 11 лютого 2019 року, пройшла особиста зустріч керівництва Могилівської громади, директора КЗ "Могилівька ЗОШ І-ІІІ ст." з районною службою зайнятості.

Царичанська районна філія Дніпропетровського центру зайнятості відповідно до Угоди тісно співпрацює з Могилівською ОТГ  з питань втілення регіональної політики розширення можливостей реалізації прав громадян на гідну працю шляхом: створення умов для підвищення рівня зайнятості населення; стимулювання заінтересованості роботодавців у створенні нових робочих місць; збереження та розвитку трудового потенціалу; легалізації праці.

Особлива увага була приділена  веденню активної профорієнтаційної роботи з учнями та батьками навчальних закладів громади, зокрема організації профінформаційних заходів щодо популяризації робітничих професій та можливостей здобуття їх в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості з метою підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці.