Свято 8 Березняя в Могилівській громаді

Напередодні дня 8 березня в сільських будинках культури Могилівської об’єднаної територіальної громади відбулись концерти, присвячені Міжнародному жіночому дню.

З цього приводу у Могилівському та Зорянському будинках культури під керівництвом організаторів концертів, Альони Миколаївни Манько і Ірини Миколаївни Сироти, виступили талановиті громадівці - діти шкіл, садочків, педагоги та інші. Свято виблискувало  піснями, хореографічними номерами, комедійними постановками. А тим часом глядачі тепло вітали виступаючих бурхливими оплесками.

Також на свято завітав Гришко Сергій Миколайович, наш земляк, який виступив співорганізатором концерт, подарувавши смачну кава-паузу для всіх відвідувачів зазначеного заходу.

Дякуємо всім учасникам художньої самодіяльності нашої громади за їх творчість, за їх небайдужість до життя громади. Те, що ви робите просто захоплює. Ви допомагаєте нам не забувати, що «не хлібом єдиним» живе людина, ви, не шкодуючи своєї енергії, часу, намагаєтесь за допомогою слова і пісні доторкнутись до струн душі, примножуєте добро і любов!