Могилівська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Звіт за 2018 рік

ЗВІТ

сільського голови

Могилівської обєднаної територіальної громади

Дружка Валерія Володимировича

за 2018 рік

 

Реформа децентралізації в Україні розпочалась у 2015 році і спрямована на створення сучасної системи місцевого самоврядування. Метою децентралізації є надання територіальним громадам повноважень та ресурсів для забезпечення місцевого економічного та соціального розвитку. Разом з повноваженнями ми отримали велику відповідальність і обов’язки  в галузі освіти, культури, соціального захисту.

Завдяки цілеспрямованій роботі виконавчого комітету, вдалося забезпечити нормальне функціонування комунальних закладів, зокрема освітніх, покращити їх матеріально-технічний стан та придбати спецтехніку, покращити інфраструктуру сільських населених пунктів та досягти певних позитивних результатів у забезпеченні життєдіяльності громади.        

Впродовж 2018 року проведено 10 засідань сесій та 14 засідань виконкому, на яких прийнято 308 рішень з різних питань.

Найбільшу частку з яких становлять питання: освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту – 68; житлово-комунального господарства, благоустрою (присвоєння та упорядкування адреси приміщень, земельних ділянок) –164, фінансово-бюджетні питання - 207 та інші.

Виконавчий комітет координує роботу відділів виконкому, підприємств та установ, що належать до власності територіальної громади. Безпосередню роботу по розгляду планових питань та усних і письмових звернень, підготовці проектів рішень виконкому та сільської ради, контролю за виконанням прийнятих рішень по питаннях, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування здійснює сільська рада. Кількість штатних працівників 27, кількість працюючих на кінець 2018 року – 25 осіб.

Протягом 2018 року проведено 2 засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад в сільської раді, було призначено на посади 2 осіб.

На військовому обліку в Могилівської сільській раді станом на 31.12.2018 року перебуває 423 особи, що зареєстровані на території Могилівської об’єднаної територіальної громади, з них:

 • жінок – 53;
 • офіцерів – 20;
 • призовників – 96.

 

У 2018 році Могилівська об’єднана територіальна громада розробила та затвердила Стратегію сталого розвитку Могилівської сільської об'єднаної територіальної громади Царичанського району Дніпропетровської області на 2017 - 2025 роки. Стратегічна місія якої - примножити економічне багатство громади та конвертувати його в комфортні та безпечні умови проживання її мешканок та мешканців; бачення - Могилів – провідна громада Приорілля, приваблива для життя і роботи, екологічно чиста і економічно розвинена завдяки інноваційному сільському господарству, сучасній технічній інфраструктурі, активним і підприємливим мешканцям - відкрита для гостей та інвесторів, для розвитку нових проекологічних технологій. В ході розробки Стратегії було здійснено аналіз, який дає можливість об'єктивно оцінити можливості всебічного розвитку території. Виділення слабких сторін дозволяє розробити ефективні заходи щодо попередження проблем, які можуть виникнути при процесі розвитку. Сильні сторони дають підставу визначити потенційні можливості території по виявленню проблем та розробити ефективну стратегію щодо їх вирішення.

Ознайомитись з Стратегією розвитку громади Ви можете на офіційному сайті ОТГ, за посиланням - http://mogylivska.gromada.org.ua/


 

Відповідно до   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» та Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України  2 березня 2016 року № 207 за звітний період прийнято та зареєстровано:

- 317 заяв про реєстрацію місця проживання;

- 70 заяв про зняття з реєстрації місця проживання.


 

Враховуючи наявні досягнення, можливості та існуючі проблеми  у 2017-2018  роками ми виконали:

2017 рік

 • будівництво розвідувально – експлуатаційної свердловини та водопровідних мереж – 232,9 тис.грн;
 • за технічний нагляд за даним проектом – 4,1 тис.гривень.
 • на виконання робіт по об’єкту "Сучасна школа: енергозберігаючі заходи у Могилівській ЗОШ І-III ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Шишканя з реконструкцією покрівлі, з заміною вікон та дверей на металопластикові та установленням сонячних батарей" - 5811,6 тис.грн (кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад – 2672,7 тис.грн, субвенція за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що утворився на початок бюджетного періоду – 334,2 тис.грн,  власні залишки освітньої субвенції 2016 року – 186,4 тис.грн, місцевого бюджету – 2618,2 тис.гривень);
 • на проектні роботи по об’єкту "Реконструкція теплових                                              мереж з влаштуванням модульної твердопаливної котельні для опалення ЗОШ І-ІІІ ст." – 85 551,05 гривень.

Проведено видатки на 2017 рік у сумі 211,1 тис.грн, а саме:

 • виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту "Капітальний ремонт дороги по вулиці Широкій с. Могилів Царичанського району Дніпропетровської області" – 93,3 тис.грн;
 • виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту "Капітальний ремонт дороги по вулиці Калиновій с.Могилів Царичанського району Дніпропетровської області" – 68,2 тис.грн.;
 • виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту "Капітальний ремонт дороги по вулиці Костичева с.Могилів Царичанського району Дніпропетровської області" – 24,6 тис.грн.;
 • виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту "Капітальний ремонт дороги по вулиці Харківська с.Могилів Царичанського району Дніпропетровської області" – 25,0 тис.гривень.

  Було закінчено капітальний ремонт меморіального комплексу "Меморіал Слави" на суму 115,4 тис.грн

         Проведено видатки в сумі 291,6 тис.гривень. За рахунок цих коштів було проведено виконання проектно-вишукувальних робіт по об’єкту "Реконструкція комунального клубного закладу "Могилівській сільський Будинок культури" з облаштуванням прилеглої паркової зони за адресою: Дніпропетровська область, Царичанський район., с.Могилів, вулиця Дніпровська (стара назва - Дніпропетровська),будинок 1".

 • проведено касових видатків на суму 2155,1 тис.грн. За рахунок цих коштів були проведені роботи по об’єкту "Капітальний ремонт спортивної зали Могилівського сільського будинку Культури за адресою: вул.Дніпровська,1,с.Могилів, Дніпропетровська обл.", з них                       1900,0 тис.грн – кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій;               255,1 тис.грн – кошти місцевого бюджету. 
 • проведено видатки в сумі 14,2 тис.грн. За рахунок цих коштів було придбано дров’яну піч для ККЗ "Зорянський будинок культури" на суму 7,8 тис.грн. та радіосистема – 6,4 тис.гривень.
 • касові видатки проведені на суму 59,2 тис.грн на придбання комп’ютерної  та офісної техніки для Виконкому Могилівської сільської ради.
 • проведені видатки – 187 260,00 грн на виготовлення проектно – кошторисної документації  по об’єкту "Капітальний ремонт адмінбудівлі за адресою: вул.Центральна, 58а, с.Могилів, Царичанського району, Дніпропетровської області з метою відкриття на базі КЗ ТЦСО (НСП) МСР відділення надання реабілітаційної допомоги".
 • проведено видатки на загальну суму 199,9 тис.грн на  проведення робіт з поточного ремонту дороги по вулиці Берегова в с.Могилів Царичанського району Дніпропетровської області.

2018 рік

 • поточний ремонт доріг по вулицям Приорільська, О.Зайвого, Гагаріна, Берегова, Заводська, Широка, Вишнева, Садова, Челюскіна, пров. Зоряний, пров. Осипенка в с.Могилів Царичанського району Дніпропетровської області в сумі 576,5 тис.грн., за грейдування – 95,0 тис. гривень за рахунок власних доходів.
 • касові видатки проведені на суму 23,9 тис.грн на придбання комп’ютерної  та офісної техніки для Виконкому Могилівської сільської ради.
 • придбання котлів для ДНЗ «Ромашка» – 30,5 тис. грн.

Для ЗНЗ:

 • придбання комплектів меблів  – 77,8 тис. грн.,
 • придбання дидактичного матеріалу – 58,9 тис. грн,
 • придбання комплектів комп’ютерного обладнання  – 49,0 тис. грн.,
 • придбання дверного блоку – 10,5 тис.грн.

На суму 1366,5 тис.грн. з місцевого бюджету проведені роботи по об’єкту "Капітальний ремонт спортивної зали Могилівського сільського будинку Культури за адресою: вул.Дніпровська,1, с.Могилів, Дніпропетровська обл.".

 • на придбання сценічних костюмів спрямовані 8,0 тис.грн. 

 

По благоустрою населених пунктів:

 • профінансовано видатків у сумі 31,3 тис.гривень, а саме : багаторічні хвойні насадження – 10,0 тис.грн., відеореєстратор – 6,00 тис.грн., громадська зупинка – 15,3 тис.гривень.
 • профінансовано видатків у сумі 757,2 тис. гривень  в тому числі на : за проектні роботи по вуличному освітлені – 62,1 тис.грн., за виготовлення кошторисної документації по вуличному освітленню – 71,4 тис.грн., за експертизу кошторисної документації – 5,5 тис.грн., за технічний нагляд по вуличному освітленню – 25,6 тис.грн., за виконані роботи по Капітальному ремонту  мереж вуличного освітлення            вул. Панікахи,  Лісна, Лагерна – 592,6 тис. гривень.
 • на виконання робіт по об’єкту "Сучасна школа: енергозберігаючі заходи у Могилівській ЗОШ І-III ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Шишканя з реконструкцією покрівлі, з заміною вікон та дверей на металопластикові та установленням сонячних батарей профінансовано 1054,7 тис.грн.

 

За рахунок інфраструктурної субвенції у сумі 1835,2 тис. грн. та співфінансування з місцевого бюджету 312,4 тис. грн.

 • «Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення  вул. Панікахи,  Лісна, Лагерна, Московська, Горького КТП-503,763 с. Могилів» - 1064,6 тис. грн.
 • «Капітальний ремонт вуличного освітлення вул. Центральна КТП 79               с. Проточі» - 139,65 тис. грн.
 • «Капітальний ремонт дороги по вул. Костичева с. Могилів» - 921,5 тис. грн.

 

За рахунок субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій:

 • придбання комп'ютерного обладнання для КЗ "Могилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" спрямовано 190,9 тис.грн., з яких: 189,0 тис.грн. кошти "Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій", а 1,89 тис.грн. – кошти сільського бюджету;
 • придбання 2 комплектів ігрового обладнання для дитячих майданчиків. За рахунок коштів "Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій" (в сумі 198,0 тис.грн.) та співфінансування з місцевого бюджету (в сумі 1,98 тис.грн.)
 • за виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту "Реконструкція комунального клубного закладу "Могилівській сільський Будинок культури" з облаштуванням прилеглої паркової зони за адресою: Дніпропетровська область, Царичанський район, с.Могилів, вулиця Дніпровська (стара назва – Дніпропетровська), будинок 1" у сумі 811,2 тис.грн., з яких: кошти "Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій" – 693,8 тис.грн. та кошти сільського бюджету – 117,4 тис. гривень.

                                                      2019 рік

 • Видатки на поточний ремонт та утримання доріг комунальної власності в населених пунктах Могилів та Проточі – 1000,0 тис. грн.
 • Придбання проекторів для ДНЗ – 20,0 тис. грн.
 • Придбання комп’ютерної техніки, проекторів та інтерактивних дошок для ЗНЗ – 665,0.
 • «Капітальний ремонт Зорянського будинку культури» - 1200,0 тис. грн.
 • Виготовлення ПКД та виконання робіт по капітальному ремонту мереж вуличного освітлення – 1342,3 тис. грн.
 • Кошти на підтримку СОК «Перший Ягідний» - 150,0 тис. грн.
 • «Капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення частини вулиці Центральна в с. Могилів, Царичанського району, Дніпропетровської області (3,0 км.)» - 1181,6 тис. грн. (1160,0 тис. грн. - субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, 21,6 – місцевий бюджет)
 • Внесок до статутного капіталу КП «Джерело» - 450,0 тис. грн.

 

Діючі Програми:

Програма соціально-економічного та культурного розвитку Могилівської сільської ради на 2018-2022 роки

Програма впровадження державної політики органами Державної казначейської служби України у Царичанському районі Дніпропетровської області на 2016-2019 роки

Програма розвитку земельних відносин та охорони земель Могилівської сільської територіальної громади на 2018 – 2022 роки

Програма розвитку та фінансової підтримки комунального підприємства «Джерело» Могилівської сільської  ради на 2017-2021 роки

План соціально-економічного та культурного  розвитку Могилівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік 

Програма розвитку і підтримки сфери надання адміністративних послуг у Могилівській ОТГ на 2019 -2021 роки

Програма  соціального захисту окремих категорій населення по Могилівській  сільській раді на 2016 – 2020 роки

Програма виконання вимог чинного законодавства щодо підготовки громадян до військової служби, приписки громадян до призовної дільниці, військового обліку військовозобов'язаних і призовників,  призову  громадян на строкову військову службу, направлення громадян України на військову службу за контрактом, направлення громадян на навчальні (або перевірочні) і спеціальні збори; організацію та участь у здійсненні на відповідній території заходів, пов'язаних з мобілізаційною підготовкою, територіальною обороною, бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час, проведення мобілізації людських, транспортних та інших ресурсів в особливий період на 2018–2022  роки

Програма матеріально-технічного забезпечення створення на базі Царичанського об'єднаного районного військового комісаріату Територіального центру комплектування  та соціальної підтримки у 2018 році

Програма профілактики правопорушень на території Могилівської сільської ради на 2018 – 2022 роки

Програма забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації на період до 2021 року в населених пунктах Могилівської сільської об’єднаної територіальної громади

Цільова програма розвитку освіти   Могилівської   сільської об’єднаної територіальної громади  на 2017 - 2021 роки

Програма реформування та розвитку медичної галузі Могилівської  сільської об’єднаної територіальної громади  на 2018 – 2022 роки

Програма розвитку КЗК «Могилівська сільська бібліотека» Могилівської сільської ради (на період 2018 – 2022 рр.)

Програма розвитку культури у Могилівській ОТГ на 2018 – 2022 роки

Програма соціального захисту окремих категорій населення   Могилівської  сільської  ради на 2016 – 2020 роки

Програми  розвитку місцевого самоврядування Могилівської сільської ради на 2016 – 2020 роки

Програма благоустрою населених пунктів   Могилівської сільської ради на 2017 – 2021 роки


 

Біль детально ознайомитись з видатками і надходженнями за 2018 рік Ви можете переглянувши прикріплені файли.

Звіт про виконання бюджету 2018

Бюджет громади

 

З повагою,

сільський голова 

Валерій Дружко

 « повернутися до списку новин