Турнір з волейболу "КУБОК ВИКОНКОМУ"

У суботу, 23 березня, у спортзалі Могилівського сільського будинку культури, пройшов турнір з волейболу серед команд Могилівськоі об'єднаної територіальної громади. Започаткований турнір "Кубок Виконкому" вже став популярним видом змагань на теренах громади. Це волейбольне свято пройшло за сприяння нашого небайдужого односельчанина Сергія Гришко та народного депутата України Олега Кришина.

Участь у турнірі взяли сім команд. Завітали на спортивне свято команди:
- учні Могилівськоі ЗОШ І - І-ІІІ ст.;
- виконком Могилівськоі сільської ради;
- вчителя Могилівськоі ЗОШ І - І-ІІІ ст.
- учні Могилівськоі ЗОШ І - І-ІІ ст.;
- вчителя Могилівськоі ЗОШ І-ІІ ст.;
- учні Могилівськоі ЗОШ І - І-ІІІ ст.;
- ГО "Могилівська спілка сільської молоді"

Урочистість з нагоди турніру відкрив голова громади Валерій Дружко. Він привітав присутніх та представив команди.

Сергій Гришко привітав учасників та побажав командам вдалих ігор, а глядачам – видовищного дійства.

Волейбольні баталії проводились за коловою системою.
За результатами турніру було визначено переможців. Так, третю сходинку посіли волейболісти з Могилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчителя), друге місце – учні Могилівськоі ЗОШ І-ІІІ ст., а першу сходинку й головний кубок турніру виборола команда Виконавчого комітету Могилівськоі сільської ради. Інші команди отримали подяки за участь у змаганнях.

Сергій Гришко, за підтримки Відділення Національного Олімпійського комітету Дніпропетровської області, відзначив кращих гравців турніру медалями, цінними подарунками та кубком, висловивши подяку мешканцям громади за розвиток спорту у Могилівській ОТГ.

Цей день виявився насиченим і дуже захоплюючим!
Дякуємо Людмилі Василівна Дружко за суддійство та всім учасникам - за чудову гру!