Футбол - це більше, ніж гра!

Минулих вихідних, на стадіоні у центрі Могилівської ОТГ пройшов чемпіонат області з футболу, ІІ ліга.
Збірна Царичанського району, під назвою "Оріль", змагались із командою "ВПК Агро-2" з Магдалинівки.
Не дивлячись на незручні погодні умови, гра проходила у запеклому ритмі. У першому таймі суперники з Магдалинівки забили у ворота команди "Оріль" два голи, на цьому завершився перший тайм із рахунком 0:2. Після перерви команда Царичанського району зібралась і з новими силами вийшла на стадіон та на протязі другого тайму забила команді "ВПК Агро-2" шість голів!
Даниленко Олександр забив 1 гол, Стратій Євген - 2 голи, Неживий Віталій - 2 голи, Архіпов Андрій - 1 гол. Так, переможцем турніру із рахунком 6:2, стала команда "Оріль", показавши учасникам високий рівень футбольної майстерності.
Могилівська громада приймає активну участь у підтримці заходів даного напрямку, тож вітаємо переможців та чекаємо наступної гри!