Свято останнього дзвоника у Могилеві

26 травня у Могилівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося свято останнього дзвоника.  Останній дзвоник - це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно.

Директор школи Моня Л.І. привітала всіх учнів із закінченням навчального року побажавши всім здоров'я, щастя та гарно відпочити на канікулах, щоб з новими силами прийти знову на навчання, а випускникам 11 класу побажала удачі на ЗНО, а також знайти ту одну дорогу із тисячі, яка буде найкращою для них. Після привітань Леся Іванівна нагородила відмінників школи грамотами.

Привітати учнів із закінченням навчального року до нас завітали багато гостей та серед них сільський голова Дружко В. В. Також з вітальними словами до випускників школи звернулися учні молодших класів , які привітали випускників із закінченням школи. Завершилося свято луною останнього дзвоника, який і покликав учнів 11 класу на їх останній урок.

Ми щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для  випускників цей день особливо радісний і пам’ятний. Адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя.

Щиро бажаємо, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!
Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!
            Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, впевненості у власних силах,
оптимізму та невичерпної енергії!

Щасти вам у всьому! В добрий путь!