План удосконалення надання послуг

Сьогодні, 18.07.2017 року, в рамках реалізації проекту Глобал Комьюнітіз (Global Communities), яка виконує п’ятирічний проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) на території Могилівської ОТГ, розпочата робота над розробкою плану удосконалення послуг.

Антоніна Колповська,програмний спеціаліст програми DOBRE, спільно з представниками Могилівської ОТГ працювала над визначенням послуги  (в зоні відповідальності громади), реалізація якої сприятиме задоволенню потреб максимальної кількості мешканців об'єднаної громади.

Довідково: Service Delivvery Improvement Plan, SPID (Плани удосконалення надання послуг) розробляються для визначення напрямків гідних довіри, результативних та реалістичних заходів, покликаних забезпечити невпинне підвищення якості та доступності громадських послуг на основі принципів «Люди перш за все», що передбачають проведення консультацій із населенням, визначення стандартів обслуговування, доступності, узгодженості, відкритості, прозорості, відшкодування та ефективності витрачання коштів.