Новини Могилівської ОТГ

Видавництво книги про Могилівську громаду

Дата створення: 09:50 24.04.2019

За ініціативою Могилівської сільської ради спільно з Громадською організацією «Могилівська спілка сільської молоді», наша землячка, відома поетеса, викладачка, письменниця - Леся Степовичка, розробила книгу про Могилівську об’єднану територіальну громаду. На теперішній час книга знаходиться на стадії видавництва.  Всі охочі мають змогу придбати екземпляр даної книги.  За будь-якими питання, звертайтесь до виконавчого комітету Могилівської сільської ради.

День довкілля в Могилівській ОТГ

Дата створення: 21:48 23.04.2019

Учора, 23 квітня, на території Могилівської громади пройшов День довкілля. Могилівська ОТГ активно працює над поліпшенням благоустрою й озелененням населених пунктів громади.  В акціях з благоустрою території приймали участь працівники виконавчого комітету сільської ради, Могилівської школи І-ІІІ ст. та І-ІІ ст., ДНЗ "Ромашка" та "Дзвіночок", члени кооперативу "Перший ягідний", КП "Джерело", працівники культури, приватні підприємці та інші.

"День пам'яті про Чорнобильську трагедію"

Дата створення: 16:59 22.04.2019

Відеоролік до Дня Чорнобильської трагедії з участю Олега Юрійовича Кришина

Таємничі куточки і стежки рідного краю"

Дата створення: 13:54 22.04.2019

Учні КЗ "Могилівська ЗОШ І-ІІ ст." взяли участь у ХІІ Міжнародному економічному конкурсі у номінації "Таємничі куточки і стежки рідного краю" (створили настільну гру з модуліну "Як козаки Могилевом подорожували").

Запрошуємо на громадські обговорення

Дата створення: 14:44 15.04.2019

В середу, 24 квітня 2019 року, о 10.00 год у приміщенні КЗ "Могилівський  сільський будинок культури" відбудуться громадські обговорення на тему: «Розчистка річки Оріль у 2019 році».

Незабаром опитування громадян!

Дата створення: 12:19 06.04.2019

Могилівська сільська рада за підтримки Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність DOBRE"  проводить опитування мешканців Могилівської ОТГ щодо якості послуг.

Звернення до учасників фестивалю «Гранд-талант-2019»

Дата створення: 09:31 01.04.2019

Звернення до учасників фестивалю «Гранд-талант-2019» від народного депутата України Олега Юрійовича Кришина