Новини Могилівської ОТГ

Привітання з нагоди Дня Європи

Дата створення: 07:14 19.05.2018

Дата створення: 11:29 14.05.2018

ЗАПРОШЕННЯ! Шановні жителі Могилівської громади!!!

День мам!

Дата створення: 11:15 13.05.2018

Сьогодні ми відзначаємо день найдорожчої у житті кожної людини – мами. Це найважливіші жінки для кожного з нас. Матері - це берегині роду, спадщини, культурних цінностей, традицій та звичаїв, які вони передають своїм діткам. В руках матерів продовження роду та виховання достойних членів суспільства. Цікаво, що День матері відзначається не тільки на державному рівні, а й на релігійному. Травень не випадково обрали для цього свята – це місяць Пречистої Діви Марії, до якої ще українські козаки та князі звертались за допомогою та заступництвом. Навіть для древніх слов'ян цей місяць був особливим: вони вважали, що природа-мати пишно одягає свою дочку-землю квітами та зеленню, щоби та дарувала людям життя. В Україні офіційно День матері почали святкувати з 2000 року. Саме тоді розпочали вітати матерів зі святом. Цікава традиція є в США,  прийнято носити в цей день на одязі гвоздику: якщо вона кольорова – мати жива, якщо біла – то це вшанування померлих матерів. Таку ж традицію перейняли австралійці. Згодом, по закінченні Першої світової війни, традиція розповсюдилася й на інші країни. День матері - це день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за усе те добре, що вони для нас зробили, за їх самопожертву і любов.

День перемоги!

Дата створення: 22:46 09.05.2018

Привітання з Днем Перемоги

Дата створення: 08:34 09.05.2018

День пам'яті та примирення в Україні

Дата створення: 10:12 08.05.2018

День пам'яті та примирення — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму».

Дата створення: 09:32 07.05.2018