Новини Могилівської ОТГ

З Днем Прапора України

Дата створення: 09:13 23.08.2018

23 серпня, вся Україна святкує свято присвячене до Дня прапора України. В цьому році дане свято було унікальне, адже наказом президента України було вирішено встановити найвищий прапор України у м. Дніпро. Делегація Могилівськоі громади відвідала захід присвячений урочистостям відкриття.

Дата створення: 14:20 22.08.2018

Будівництво автомобільної дороги  Н- 31 (Р-52) Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка - це ще один важливий крок в розбудові дорожньої інфраструктури Дніпропетровської області. Нагадаємо, що з 9 серпня 2017 року дорога регіонального значення  Р-52  підвищена за класифікацією до національної дороги  Н-31.

Запрошуємо на свято!

Дата створення: 16:46 21.08.2018

23 серпня о 17.00 год. біля Зорянського будинку культури відбудеться свято призначене до Дня Прапора та Дня Незалежності, а також Дня Села.

Привітання зі святом Яблучного Спаса

Дата створення: 09:53 19.08.2018

Яблучний Спас святкують 19 серпня, це свято ще називають Преображенням Господнім. У це свято прийнято святити яблука, пригощати ними друзів та близьких, а також вітати один одного з Яблучним Спасом.

Зі святом Маковія!

Дата створення: 11:12 14.08.2018

14 серпня свято Маковія і першого Спаса. В церквах відправляють службу Божу, відтак освячують зілля, квіти, пироги з маком, мед, воду.

Черговий випуск газети "Працюю для Вас!"

Дата створення: 14:42 13.08.2018

«Перший ягідний» кооператив Дніпропетровщини: від дрібного підприємництва до ягідного кластеру

Дата створення: 16:16 06.08.2018

Дніпропетровщина давно відома своїми молочними та зерновими кооперативами, але в останні роки популяризувався новий сільськогосподарський напрям - вирощування плодово-ягідної продукції. По різних районах місцеві підприємці стали розвивати приватне ягідне виробництво, окремо вирощують малину, полуницю, смородину, агрус, виноград та навіть плодові саджанці. Свіжу продукцію дрібні підприємці продають на ринках, але ягідних залишків багато. Незабаром зрозуміли, слід розширювати потужності для зберігання та переробки продукції, об’єднуватися, аби спільно закупити обладнання. Цим починається історія створення «Першого ягідного» кооперативу у Могилівській сільській об’єднаній територіальній громаді Дніпропетровській області.

Запрошуємо на міжнародний міжвідомчий семінар

Дата створення: 08:51 31.07.2018

Від імені громадської організації «Відкритий світ молоді» дозвольте засвідчити свою повагу державним адміністраціям та проінформувати про те, що з 12 по 17 жовтня 2018 року в м. Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні заплановано міжнародний міжвідомчий семінар «Сучасні стратегії у профілактиці дитячого і сімейного неблагополуччя» (програма додається).