Новини Могилівської ОТГ

Результати співпраці

Дата створення: 14:00 23.07.2018

"Децентралізація приносить кращі результати та ефективність "DOBRE" - програма, яка дала можливість втілити в життя молодіжну ідею.  Перший проект , який ми разом реалізували - це "Алея Друзів", який спрямований об'єднувати людей різних вікових та соціальних категорій. Він створений задля згуртування мешканців громади, для культурного відпочинку, для спілкування та просто для облаштування гарного місця у ОТГ.  19 липня, до нашої громади завітали представники Програми USAID "DOBRE". Вони взяли інтерв'ю, подивились на етап втілення проекту та поспілкувались з представниками Могилівськоі ОТГ. Пообіцяли незабаром приїхати на відкриття Алеї Друзів, куди ми всіх мешканців Могилівськоі громади запросимо))) і обов'язково запросимо всіх тих, хто допомагав, працював над спільним нашим проектом!!! Вдячність всім хлопцям та дівчатам, які долучались на різних етапах створення Алеї та всім працівникам виконавчому комітету Могилівськоі сільської ради.

Дата створення: 13:48 14.07.2018

СНІТКІВ

Дата створення: 13:43 14.07.2018

ХОРОХОРИН

Дата створення: 13:38 14.07.2018

БОРОВЕНЬКИ

Харчові отруєння та їх профілактика.

Дата створення: 12:39 13.07.2018

Навчальна програма “Молодіжний працівник”

Дата створення: 08:52 13.07.2018

Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації, Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати навчальну програму “Молодіжний працівник”.

Табір Ідей

Дата створення: 16:29 11.07.2018

Табір Ідей

29 червня у Вільногірську відбувся визначний культурно-мистецький захід

Дата створення: 16:24 09.07.2018

У Вільногірську, що на Дніпропетровщині, відбувся фестиваль всеукраїнського рівня, в якому високопрофесійне журі визначали кращих представників мистецької молоді. Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Гранд-талант».

Свято Івана Купала в Могилівській ОТГ

Дата створення: 15:38 09.07.2018

В ніч проти 7 липня Могилівська громада традиційно святкувала прихід свята Івана Купала. Театралізоване дійство, підготовлене сумісними силами працівників культури та самодіяльних митців громади, скоординоване незмінною ведучою Наталкою Стратій, під бурхливі оплески односельців пройшло дуже швидко.  Мене особисто приємно вразив несподівний аматорський виступ трудового колективу дошкільного закладу "Дзвіночок".  Купальська ніч - особлива магічна ніч у році. Існує повір'я, що на Купала вода та вогонь мають цілющу силу. Отже, вогнище стало головним атрибутом свята.  Торгівля. Атракціони. Традиційно безкоштовна (доречі: дуже смачна) Мусієнкова каша. Шашлики. Танці просто неба. Довгоочікуваний феєрверк... Свято тривало, як кажуть: "з вечора до рання".

Ромашкове літо у дітей Могилівської громади

Дата створення: 10:56 09.07.2018

Ромашкове літо