Новини Могилівської ОТГ

Положення про стимулювання педагогічних працівників Могилівської ОТГ

Дата створення: 17:00 13.11.2017

Сьогодні, 13 листопада 2017 року, представники Могилівської громади Смірнова Тетяна Володимирівна та Сирота Вікторія Валеріївна у м. Черкаси  презентують розроблене Положення про стимулювання педагогічних працівників, вироблене в рамках польсько-українського проекту "Співпраця об'єднаних громад для участі громадськості в управлінні освітою".

День української писемності та мови у Могилівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата створення: 16:54 09.11.2017

9-го листопада ми з Вами відзначаємо велике свято — День української писемності та мови.

День української мови та писемності

Дата створення: 08:30 09.11.2017

Перспективній громаді - інноваційного вчителя! П'яте засідання

Дата створення: 16:42 31.10.2017

Сьогодні, 31.10.2017 р., у Могилівській ОТГ відбулась зустріч педагогічного колективу та влади громади. Мета делібераційної зустічі: Узгодження проектів положень про заохочення творчого потенціалу вчителя та вдосконалення його фахової майстерності. Захід проводили учасники проекту "Співпраця об'єднаних громад для участі громадськості в управлінні освітою" - Ніна Григорівна Плясунова, Тетяна Володимирівна Смірнова, Вікторія Валеріївна Сирота.

Флешмоб для ініціативних українців від телеканалу "1+1" та програми DOBRE-USAID

Дата створення: 14:08 31.10.2017

Телеканал «1+1» оголошує флешмоб для ініціативних українців та територіальних громад країни Телеканал «1+1» спільно з програмою DOBRE-USAID та американським фондом WNISEF оголошує флешмоб для ініціативних українців та громад, які прагнуть покращити життя у своїй країні, регіоні чи місті.

Робота за контрактом

Дата створення: 09:11 30.10.2017

Шановні Могиляни!

Друге почесне місце у "Ярмарку Добросусідства"

Дата створення: 16:06 27.10.2017

За підсумками презентації проектів об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини у рамках виконання регіональної Стратегії децентралізації у Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», визначено переможців у стратегічних напрямах «Освіта», «Охорона здоров’я», «Соціальний захист населення», «Електронне урядування та публічні послуги»,  Переможцями у Регіональній стратегії «Освіта» визнані: 1 МІСЦЕ - Солонянська ОТГ - Проект «Комунальний заклад освіти Солонянське навчально-виховне об’єднання «Солонянська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти» (опорний заклад)». 2 МІСЦЕ - Царичанська ОТГ - Проект «Опорна школа Комунальний заклад «Царичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» 3 МІСЦЕ - Криничанська ОТГ - Проект «Медіатека на базі Криничанської ЗОШ №1». У регіональній стратегії «Соціальний захист населення» 1 МІСЦЕ - Вакулівська ОТГ - Проект «Мобільний пуект консультування» 2 МІСЦЕ - Могилівська ОТГ - Проект «Могилівський територіальний центр соціального обслуговування» 3 МІСЦЕ - Новопавлівська ОТГ - Проект «Комунальний заклад «Новопавлівський територіальний центр соціального обслуговування» У регіональній стратегії «Охорона здоров’я»: 1 МІСЦЕ - Ляшківська ОТГ - Проект «Фельдшерсько-акушерський пункт» 2 МІСЦЕ - Новоолександрівська ОТГ - Проект «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» 3 МІСЦЕ - Божедарівська ОТГ - Проект «Центр первинної медико-санітарної допомоги» У регіональній стратегії «Цивільний захист населення та безпека життя»: 1 МІСЦЕ - Слобожанська ОТГ - Проект «Центр безпеки» 2 МІСЦЕ - Васильківська ОТГ - Проект «Система цивільного захисту» 3 МІСЦЕ - Томаківська ОТГ - Проект «Програма цивільного захисту» У регіональній стратегії «Електронне урядування та публічні послуги»: 1 МІСЦЕ - Апостолівська ОТГ - Проект «Центр надання адміністративних послуг» 2 МІСЦЕ - Зеленодольська ОТГ - Проект «Центр надання адміністративних послуг» 3 МІСЦЕ - Сурсько-Литовська ОТГ - Проект «Центр надання адміністративних послуг» Дипломи та кубки переможців авторам кращих проектів вручили перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман та директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.

Другий день Конференції громад DOBRE

Дата створення: 15:12 26.10.2017

Сьогодні зранку, 26.10.2017 р., на Конференції громад DOBRE представники виконавчого комітету Могилівської сільської ради та ще 49 об'єднаних територіальних громад, інвестиційних фондів, великого та малого бізнесу, фінансових установ, проектів технічної допомоги зібрались разом, щоб знайти рішення для пришвидшення місцевого економічного розвитку, мати змогу проаналізувати інвестиційні проекти громад, для того щоб краще зрозуміти можливості та інтереси всіх учасників заходу та побудувати комунікації, які потенційно ведуть до співпраці.

Конференція громад DOBRE

Дата створення: 11:31 25.10.2017

Сьогодні, 25.10.2017 р., в м. Київ проходе Конференція громад DOBRE. Могилівська громада, а саме Смірнова Тетяна Володимирівна, Котенко Олена Олександрівна, Кобелева Анна Анатоліївна, як завжди приймають активну участь. Саме зараз проходе обговорення процесу стратегічного планування у громадах, важливість залучення стейкхолдерів та спільне визначення пріоритетів. Протягом дня учасники ознайомляться з стратегіями, що були розроблені за підтримки громади та розглянуть складнощі, що виникають у процесі планування. Програма DOBRE представе Індекс спроможності місцевої влади, що допоможе громадам виробити дорожню карту для покращення внутрішньої спроможності для розвитку.