Новини Могилівської ОТГ

Конференція в м. Лубни

Дата створення: 16:56 23.10.2017

19-20 жовтня в місті Лубни відбулася 2-га конференція співробітництва малих міст, селищ та об’єднаних територіальних громад України з питань енергобезпеки, енергоефективності, довкілля та сталого розвитку, у якій Могилівська ОТГ прийняла участь, в особі Євгена Резнікова (директор комунального підприємства "Джерело" Могилівської сільської ради). Ця конференція відбулася в рамках проекту, який впроваджується завдяки гранту, наданому через Програму LINK Регіонального Екологічного Центру для Центральної та Східної Європи. Проект фінансується Міністерством Клімату та Довкілля Норвегії. 24 громади з 15 ти областей України, які приєдналися до ініціатив Фонду стали переможцями конкурсу на написання SECAP, та отримали відповідні сертифікати. За допомогою Фонду вони відпрацюють з експертами конкретні проектні пропозиції та сформують першочергові заходи по зменшенню бюджетних витрат на енергоносії і скороченню викидів СО2 до 2030 року. Також в рамках Парасолькового проекту «Платформа сталого розвитку громад – UMBRELLA SCU» будуть утворені консорціуми громад за наступними модулями: • модернізація і автоматизація муніципального освітлення; • модернізація водопостачання і водовідведення; • альтернативна енергетика в громадах. • переробка твердих побутових відходів, тощо. Треба зазначити, що до Парасолькового проекту мають можливість приєднатися всі 104 малі громади, які підписали "Лубенський меморандум", а також громади які нададуть належним чином оформлені проектні заявки.

Освітянська Майстерня

Дата створення: 09:37 20.10.2017

Профорієнтація для учнів

Дата створення: 12:33 19.10.2017

19 жовтня 2017 н. р.   в КЗ «Могилівська ЗОШ I-III ступенів»  була проведена профорієнтаційна і  просвітницька робота.  Викладачі  Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ  ознайомили учнів 9 -11 класів з програмою  вступу до вищого навчального закладу.

Доступне житло для учасників АТО

Дата створення: 10:00 19.10.2017

День села Могилів

Дата створення: 22:26 14.10.2017

У суботу, 14 жовтня, могиляни відзначали День села Могилів. На святкування зібралося багато односельчан та гостей.

День Козацтва в Могилівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата створення: 11:29 13.10.2017

13 жовтня 2017 н.р. в КЗ «Могилівська ЗОШ I-III ступенів»  вчителі фізичної культури Яременко Артур Альбертович і Серга Ольга Миколаївна провели відкритий виховний захід до Дня козацтва.

ОБЕРЕЖНО ГРИП!!!

Дата створення: 09:41 12.10.2017

Семінар-тренінг "Управління освітою Могилівської ОТГ"

Дата створення: 17:06 05.10.2017

В рамках Проекту "Децетралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE) в Могилівській громаді пройшов дводенний семінар-тренінг з питань спільної діяльності в управлінні освітою Могилівської ОТГ.

Очікуються пориви вітру!!!

Дата створення: 15:32 05.10.2017

Як повідомляв Укрінформ із посиланням на ДСНС, у більшості областей України протягом 5-6 жовтня очікуються пориви вітру, а місцями посилення швидкості вітру до критеріїв стихійного явища.

ОБЕРЕЖНО – ТУМАН!

Дата створення: 14:47 03.10.2017