Новини Могилівської ОТГ

Відредагована версія Стратегії, яку розробила польська група експертів

Дата створення: 14:02 03.10.2017

До уваги мешканців Могилівської громади!

Могилівська громада взяла участь у Школі місцевого самоврядування DESPRO – 2017!

Дата створення: 10:44 25.09.2017

Могилівська громада взяла участь у першій сесії Школи місцевого самоврядування DESPRO – 2017!  Команда проекту DESPRO зібрали у Києві більше 80 представників об’єднаних територіальних громад, аби гостинно відкрити для них двері Школи місцевого самоврядування DESPRO. Цьогоріч учасниками нового командного формату Школи стали 16 ОТГ з різних регіонів України. Слідуючи актуальним тенденціям та прагнучи надати максимальну кількість корисної інформації для працівників ОМС, як то кажуть «з перших рук», була розпочата робота Школи з інтерактивного обговорення за темою «Е-врядування та е-демократія: як громадам стати лідерами інновацій».  Учасники Школи продовжували свою роботу в форматі Світового кафе, обговорюючи питання участі молоді у розвитку громади, секрети створення проектів місцевого розвитку, проблеми економічного зростання громад, розвитку локальної ідентичності, комунікації в громадах та інші актуальні теми. «Господарі» столиків в кафе Oksana Garnets, Marina Bryl, Ihor Abramyuk, Helen Sas, Omelian R. Tarnavskyi, Віктор Одиниця, Oleksandr Chornobyl та Ігор Катерняк. Школа місцевого самоврядування - 2017, який дає можливість для розвитку та професійного зростання фахівців з об'єднаних територіальних громад!  Випускники Школи - нове покоління локальних управлінців, що змінюють майбутнє України на краще!

Тренінг з гендерно-орієнтованого бюджетування

Дата створення: 18:40 12.09.2017

12 вересня 2017 року в Могилівській громаді пройшов тренінг із Гендерно-орієнтованого бюджетування (ГОБ) в рамках проекту "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)".

ВІДКРИТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ТИЖНЯ

Дата створення: 15:09 11.09.2017

Сьогодні, 11 вересня 2017 року, відбулось урочисте відкриття Олімпійського Тижня у Могилівській ЗОШ І-ІІІ ст.

НЕ СЛОВОМ, А ДІЛОМ!

Дата створення: 12:04 30.08.2017

За всебічного сприянням народного депутата Кришина Олега Юрійовича розпочато ремонт спортивного залу Могилівського СБК, на який так довго чекала Могилівська громада.

Якісна система освіти у Могилеві буде!

Дата створення: 23:13 24.08.2017

Навіть у традиційний для українців вихідний - День Незалежності України  представники Могилівської громади (Смірнова Т. В. та Сирота В. В.) працюють з колегами над побудовою якісної системи освіти у нашій громаді.

У Могилеві пройшов День Незалежності та День села

Дата створення: 23:03 24.08.2017

День 24 серпня для українців 26 років тому став знаменним. Саме в цей день 1991 року Україна виборола свою незалежність. З першого ж року своєї самостійності ми, українці, відзначаємо цей день на державному рівні. Та в кожен із нас по-своєму ставиться до цього дня. Хтось в гучних промовах наголошує на величності і важливості цього дня. Інші ж нарікають на неспроможність повноцінної самореалізації Україною своїх потенціалів, сумуючи за радянським «розвиненим соціалізмом». Жителі ж Могилівської громади у власній свідомості сформували своє бачення ставлення до цієї дати. Для нас цей день став, справді, національним та національно-релігійним святом. Вже 26 роки поспіль, в центрі нашої малої Батьківщини, збирається вся громада села, аби відзначити День Незалежності України. Так і відбулося цього річ.  Святкування Дня Незалежності України та Дня села Зоря чекало всіх о 17. 00 у Зорянському будинку культури. Тут, з ініціативи працівників будинку культури, за підтримки голови сільської ради В.В. Дружка і місцевих підприємців та за участі молоді було проведено концертну програму за участі місцевих жителів.

Привітання з Днем Незалежності України

Дата створення: 08:13 24.08.2017

Шановні мешканці Могилівської громади! Своєю напруженою, повсякденною працею, організаційними здібностями, цілеспрямованістю, сильним характером, толерантністю і небайдужістю до запитів громадян ми забезпечуємо реалізацію завдань в справі подальшого утвердження української державності, правового суспільства, забезпечення динамічного соціально-економічного та культурного розвитку Могилівської об'єднаної територіальної громади. В цей урочистий день всенародного свята щиро зичимо мешканцям громади та всім громадянам України здоров’я і щастя, благополуччя і добробуту, життєвих удач та успіхів в ім’я слави України та її працьовитого народу.  Слава Україні!