Новини Могилівської ОТГ

Перспективній громаді - інноваційного вчителя!

Дата створення: 13:37 22.08.2017

Наразі проходить п'ятиденний навчальний візит представників Могилівської ОТГ (Смірнова Тетяна Володимирівна, Сирота Вікторія Валеріївна) у Польші , проект співфінансується у рамках Програми "Підтримка демократії", який фінансується в рамках програми польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних Справ РП.

"Інструменти розвитку спроможності громад"

Дата створення: 09:22 19.08.2017

18 липня цього року у Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування для представників громад області пройшов семінар на тему "Інструменти розвитку спроможності громад". У центрі уваги даного семінару - питання проектної діяльності об'єднаних територіальних громад. Директор Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна звернула увагу на Стратегії децентралізації Дніпропетровщини, яка має розділ, що стосується посиленню проектної спроможності громад. У ходы семінару було проаналізовано, які проекти громад можна реалізувати в рамках Стратегії децентралізації Дніпропетровщини та як можливо застосувати Стратегію при підготовці конкурсних заявок. Експерт з децентралізації Ольга Кірєєва детально проаналізувала грантові конкурси, на які громади можуть подавати заявки для додаткового залучення інвестицій. А Радник з розробки та впровадження проектів Вячеслав Топоров зупинився на конкурсному відборі проектів регіонального розвитку, які можуть реалізуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики - Підтримка регіональної політики України. Панельна дискусія, які провели під час семінару його спікери, стосувалася особливостей написання та впровадження проектів інфраструктурної субвенції та проектів ДФРР. Учасники семінару були одностайні в думці - тема проектного розвитку має стати пріоритетною для громад.

Участь Могилівської ОТГ у семінарі "Програмно-цільовий метод формування та виконання місцевих бюджетів"

Дата створення: 17:04 16.08.2017

Результати виконання місцевих бюджетів впродовж 2015-2017 років підтверджують, що реалізація реформи міжбюджетних відносин сприяла підвищенню рівня фінансової забезпеченості місцевих бюджетів. При цьому, зростання надходжень відслідковується по всіх видах доходів. За наявності у своєму розпорядженні значних фінансових ресурсів, перед місцевими органами влади постає важливе завдання – максимально ефективне їх використання, за умови забезпечення при цьому прямого взаємозв’язку між розподілом коштів і фактичними результатами їх використання відповідно до визначених пріоритетів розвитку громади. Вирішення цього завдання можна досягти при застосуванні програмно-цільового методу (далі – ПЦМ). Використання ПЦМ дозволяє забезпечити планування бюджету на середньострокову перспективу, перехід від утримання бюджетних установ до надання послуг високої якості населенню, оптимальне використання бюджетних коштів, досягнення в результаті значного економічного і соціального ефекту, підвищення обізнаності громадськості щодо ефективності витрачання коштів бюджету територіальної громади та рівня задоволення споживачів суспільних та гарантованих соціальних послуг. Семінар для голів ОТГ та керівників органів фінансового управління громад на тему "Програмно-цільовий метод формування та виконання місцевих бюджетів. Завдання щодо ефективного використання бюджетних коштів" 16 серпня 2017 року проведено Дніпропетровським Центром розвитку місцевого самоврядування та Дніпропетровською облдержадміністрацією за сприяння Південно-Східного ХАБу програми U-LEAD з Європою. Тетяна Шебеко та Станіслав Молоков детально проаналізували на початку семінару реалізацію громадами області бюджетної політики та виконання планових показників місцевих бюджетів у контексті фінансової спроможності громад. А Яніни Казюк та Світлана Демиденко презентували перед учасниками заходу основні напрями фінансової спроможності бюджетної політики на 2018 рік, особливості формування та виконання місцевих бюджетів, а також обговорили проблемні питання, які виникають у процесі виконання місцевих бюджетів ОТГ.

Зі святом Маковія громадо!

Дата створення: 08:39 14.08.2017

Вітаємо зі святом Маковія!

Оберірь професію військового!

Дата створення: 09:13 27.07.2017

Міністерством оборони України встановлено додаткові строки відбору кандидатів на навчання та проведення додаткового конкурсного відбору і зарахування вступників на навчяання до вищих військових навчальних закладів.

Спроможності ГО у Могилеві

Дата створення: 18:53 26.07.2017

Представник Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Шаталова О. М. 26 червня 2017 року провела семінар на тему: "Конструктивна оцінка спроможності місцевих організацій". Була представлена анкета для кожної неурядової громадської організації, детально розглянута присутніми мешканцями громади. Олена Михайлівна запропонувала членам громадських організацій самостійно оцінити спроможність кожної з ГО за якісними критеріями та дати об'єктивні оцінки власної спроможності.

Service Delivery Improvement Plan, SPID

Дата створення: 17:30 18.07.2017

П'ятий робочий візит польсько-української експертної групи

Дата створення: 08:40 14.07.2017

13 липня 2017 року з робочим візитом до Могилівської ОТГ у рамках реалізації програми DOBRE "Децентралізація приносить кращі плоди" в черговий раз завітали польсько-українські експерти (Пшемислав Фенріх, Магдалена Братко, Оксана Колісник). У ході плідної співпраці робоча група, яка розробляє  документ стратегії розвитку громади, спільно    з експертною групою узгодили внесення до документу результатів консультаційних зустрічей; детально відпрацювали стратегічні проекти; обговорили процеси управління впровадженням стратегії: моніторинг реалізації  та принципи актуалізації документу.