ПАМ’ЯТКА ЕВАКУЙОВАНИМ

1. Працівникам закладу і членам їх сімей необхідно ЗНАТИ:

про включення Вас і членів Вашої сім’ї до списків на евакуацію;

яким видом транспорту (потягом, автомобілями) або пішим порядком Ви вирушаєте до нового місця розташування закладу;

місце збору перед відправленням на збірний евакуаційний пункт (ЗЕП), адресу ЗЕП і час відправлення потягу, автомобільної або пішохідної колони;

новий район (пункт) розташування закладу, якщо це визначено завчасно;

сигнали оповіщення цивільного захисту та як діяти за сигналами.

2. Перед тим, як залишити житло, необхідно:

зачинити вікна;

вимкнути газ, воду і електрику;

забрати продукти з холодильника.

Ключі від квартири, будинку необхідно здати представнику ЖЕКу, сільськоїрадиі залишити записку з позначенням прізвища, складу сім’ї та адреси місця роботи.

ПЕРЕЛІК ЕКІПІРОВКИ

3. З собою необхідномати документи:

паспорт, військовий квіток, документи про освіту та фах, посвідчення про шлюб і народження дітей, пенсійне посвідчення, трудову книжку та інші документи.

4. Взяти із собою валізу (рюкзак) з теплим одягом, постільною білизною, особистими речами і предметами гігієни. Загальна вага не повинна перевищувати 30 кг.

До валізи (рюкзака) прикріпити табличку з позначенням адреси постійного місця проживання, прізвища евакуйованого і станції призначення. На одязі дітей мають бути нашивки з позначенням прізвища, імені та по батькові евакуйованого, року народження, адреси постійного місця мешкання і станції призначення.

5. Одержати та підтримувати у готовності засоби індивідуального захисту (протигаз, респіратор, індивідуальну аптечку, індивідуальний перев’язочний пакет).

6. Виконувати усі розпорядження посадових осіб евакуаційних і евакоприймальних органів. Дотримуватись дисципліни та порядку на маршруті (на шляху руху на транспорті) та в районі розселення за новим місцем розташування закладу.