Бюджетоутворююче підприємство з іноземними інвестиціями

www.agro-business.com.ua/event/2388-maiisadur-semans-ukraiina-naroschuie-potuzhnosti-vyrobnytstva.html

Maïsadour Semences відчиняє двері свого насіннєвого заводу

Один із найсучасніших у Європі комплексів із виробництва насіння кукурудзи та соняшнику, розташований у с. Могилів, Дніпропетровської області. Саме в Україну французька компанія Maïsadour Semences, визнаний лідер селекції та виробництва гібридів основних сільськогосподарських культур, інвестувала більше 40 млн. євро у будівництво насіннєвого заводу. Збудований завод у 2010 році, у серпні 2014 відкрита друга лінія з доробки насіння кукурудзи. Таким чином на сьогодні виробничі потужності заводу становлять 1 000 000 посівних одиниць на рік!

«Компанія Maїsadour Semences в Україні представлена вже більше 10 років. Насіння бренду Maïsadour Semences вирощується й в Україні. Наші широти, кліматичні умови, насіння, вирощене нашими руками під суворим контролем французьких спеціалістів-технологів – це все позитивно впливає на якість. Думаю, навіть дещо ламає стереотип, що тільки імпортне насіння може бути якісним. Уже доведено не одним роком роботи, що насіння Maïsadour Semences, вирощене і дороблене в Україні, відповідає всім європейським стандартам».

Maїsadour Semences являється компанією із більш ніж 60-річним досвідом роботи у галузі насінництва та селекції кукурудзи, соняшнику та ріпаку, що виражається в розробках гібридів з високим і стабільним потенціалом урожайності, відмінним фіто-санітарним станом, стійкістю до основних хвороб та стресових факторів. Крім того, компанія постійно збільшує об’єми виробництва насіння.

Без перебільшень цей завод можна назвати гордістю компанії, адже саме на ньому сконцентроване найсучасніше обладнання, що забезпечує високу якість сушки, калібровки та обробки насіння. Найголовнішою умовою виробництва Maїsadour Semences є висока якість, задля чого на підприємстві постійно працює спеціалізована лабораторія, яка контролює на кожному етапі виробництва якісні показники насіння, такі як схожість, сортова чистота та якість обробки насіння.

Фотозвіт

Виконавчий комітет Могилівської сільської ради висловлює подяку керівництву кампанії

ТОВ "Маїсадур Семанс Україна" за організацію змістовного дозвілля учнівської молоді громади

До оглядових екскурсій з промислового туризму, які організовує бюджетоутворююче підприємство з іноземними інвестиціями ТОВ "Маїсадур Семанс Україна", долучилися молоді мешканці Могилівської об'єднаної територіальної громади.