Всеукраїнський суботник

Дружно попрацювали на суботнику жителі громади

Щоб покращити стан довкілля, зробити села чистішими і привабливішими, у рамках місячника санітарної очистки та благоустрою території Могилівської ОТГ в населених пунктах нашої громади 8 квітня 2017 року проведено суботник.

За організаціями, установами, підприємствами усіх форм власності були закріплені території для прибирання. Учасники весняної толоки, «озброївшись» граблями, вилами, віниками, пакетами для сміття, вийшли, щоб навести лад на вулицях, сміттєзвалищах та на інших об’єктах. Такі акції, як суботник, допомагають усім об’єднатись, відчути те, що ми стали єдиною громадою.

Пам’ятаймо, що благоустрій нашого села залежить від культури та свідомості населення. Тож варто вчитися дбати не лише про власну домівку, а й про село, про чистоту й порядок в ньому, адже це спільна справа усіх його жителів.

Могилівська сільська рада дякує усім, хто приєднався до весняної толоки та допоміг зробити нашу громаду чистішою. Запрошуємо жителів узяти участь у місячнику санітарної очистки та благоустрою. Приберіть біля своїх домівок, допоможіть прибирати сусідам, не смітіть самі і не дозволяйте це робити іншим. Все ж таки, чисто там, де не смітять.